Manager ds. Aplikacji i Sprzedaży - branża kosmetyczna

Michael Page

cała Polska, zagranica

Michael Page Michael Page

Wdrażanie silikonów w przemyśle kosmetycznym na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma chemiczna - dynamicznie rozwijająca się w Polsce i całym obszarze EMEA.

Opis stanowiska

Głównym celem stanowiska jest wdrażanie silikonów w przemyśle kosmetycznym na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej.

Szczegółowe zadania:

Sprzedaż (25% czasu):

  • pozyskiwanie, obsługa i rozwój bezpośrednich klientów firmy w przemyśle kosmetycznym na terytorium Europy Środkowo-Wschodniej;
  • praca z dystrybutorami.

Wsparcie techniczne (75%) czasu:

  • prowadzenie seminariów produktowych dla dystrybutorów i ich klientów w krajach Europy Środkowo-Wschodniej;
  • prowadzenie seminariów produktowych dla bezpośrednich klientów;
  • wizyty u klientów firmy razem z Sales Managerami (jako wsparcie techniczne sprzedaży) w krajach Europy Środkowo-Wschodniej
  • świadczenie wsparcia formulacyjnego dla klientów i dystrybutorów;
  • opracowywanie regionalnych receptur z wykorzystaniem produktów firmy na podstawie globalnych wytycznych i wymogów klientów/dystrybutorów;
  • testowanie formulacji w jednym z laboratoriów firmy (w Europie lub Azji);
  • tworzenie artykułów technicznych do czasopism branżowych;
  • udział w targach branżowych (w regionie, Europie i Azji).

Profil kandydata

  • gotowość do częstych podróży (wizyty u klientów i w oddziałach firmy - ok. 50% czasu);
  • doświadczenie zawodowe w przemyśle kosmetycznym, chemicznym, w działach rozwoju lub wdrożeń przedsiębiorstw z rynków kosmetyków, chemii gospodarczej;
  • wiedza techniczna na temat formulacji kosmetycznych;
  • wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne i prezentacyjne;
  • wykształcenie: inżynier chemii, kosmetolog;
  • znajomość języków obcych: angielski - bardzo dobra znajomość, rosyjski - duży atut.

Oferujemy

  • ciekawa praca w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się, środowisku produkcyjnym w rosnącej branży;
  • samochód służbowy (również do użytku prywatnego);
  • bogaty pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie (również dla członków rodziny), ubezpieczenie podróżne, pakiet usług medycznych, karta Multisport, program dofinansowania przedszkoli i żłobków (400 zł na dziecko);
  • bogaty system szkoleń w laboratoriach w Europie i Azji, szkolenia sprzedażowe w uznanych, prestiżowych instytutach, szkolenia językowe, możliwość finansowania studiów podyplomowych.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: cała Polska
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page