Manager Compliance - Life Science

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta firmy z branży life science poszukujemy osoby na stanowisko Compliance Managera. Wybrana osoba będzie kierować rozwojem, wdrażaniem i egzekwowaniem działań w ramach międzynarodowego programu compliance w Polsce w oparciu o globalne strategie i priorytety, a ponadto współpracować w zakresie międzynarodowych inicjatyw dotyczących compliance wraz z pozostałymi członkami międzynarodowego zespołu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży life science, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Compliance Managera.

Opis stanowiska

  • Kierowanie rozwojem, wdrażaniem i egzekwowaniem działań w ramach międzynarodowego programu compliance w Polsce w oparciu o globalne strategie i priorytety
  • Współpraca w zakresie międzynarodowych inicjatyw dotyczących compliance, wraz z pozostałymi członkami międzynarodowego zespołu ds. Compliance
  • Wspieranie zarządu w Polsce w zakresie identyfikacji i oceny ryzyka biznesowego i ryzyka związanego z przestrzeganiem przepisów, w szczególności w oparciu o obowiązujące w Polsce przepisy prawa, regulacje i kodeksy branżowe, a także wdrażanie procesów mających na celu ograniczenie tego ryzyka
  • Prowadzenie i zarządzanie inicjatywami szkoleniowymi w zakresie compliance z przepisami
  • Aktywne wsparcie zespołu finansowego, HR, prawnym
  • Prowadzenie i dokumentowanie wewnętrznych dochodzeń w Polsce i związanych z nimi działań naprawczych; zarządzanie audytami compliance procesów biznesowych i spraw z nimi związanych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe preferowane prawnicze albo pokrewne
  • Minimum 5 lat doświadczenia w zakresie compliance i praktyk antykorupcyjnych
  • Umiejętność koordynowania prac zewnętrznych doradców
  • Mile widziane doświadczenie zdobyte w branży opieki zdrowotnej oraz firmie międzynarodowej
  • Wysoka jakość pracy oraz inicjowania realizacji rozległych, wielorakich zadań w szybko zmieniającym się i ewoluującym środowisku pracy
  • Zaawansowane umiejętności komputerowe i biegłość w posługiwaniu się pakietem MS Office
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Praca w firmie z branży medycznej o globalnym zasięgu
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Atrakcyjne warunki współpracy
  • Pełen pakiet benefitów pozapłacowych: premia roczna, opieka medyczna oraz karta sportowa
  • Hybrydowy model pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page