Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dostawcą rozwiązań i usług dla stacji radiowych i TV.

W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

MANAGER BIURA

Jeśli czujesz się dobrze w zarządzaniu pracą biurową, lubisz kontakt z ludźmi, chcesz brać udział w ciekawych i wymagających projektach oraz cieszyć się przyjazną i twórczą atmosferą w pracy, to nasza oferta jest skierowana do Ciebie.

Jako Manager Biura będziesz odpowiadać za

• Bieżącą obsługę administracyjną biura

• Koordynację i nadzór nad obiegiem dokumentów

• Przygotowywanie ofert, umów i przegląd zamówień publicznych

• Wystawianie dokumentów sprzedażowych i administracyjnych

• Pomoc w przygotowywaniu materiałów marketingowych oraz aktualizowanie serwisów social-media

• Utrzymywanie kontaktu z klientami i dostawcami (krajowymi i zagranicznymi) oraz urzędami administracji publicznej

• Organizowanie i koordynowanie dostaw

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeśli

• Posiadasz umiejętności organizacyjne

• Masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub w obszarze administracji

• Masz głowę pełną pomysłów, które z zaangażowaniem zrealizujesz

• Lubisz pracować w zespole

• Cechuje Cię odwaga, otwartość na zmiany oraz kreatywność

• Posługujesz się językiem angielskim na poziomie C

• Pakiet Office nie ma dla Ciebie tajemnic

• Lubisz i możesz jeździć samochodem osobowym

Oferujemy Ci

• Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Rozwój w interesujących Cię obszarach

• Pracę z fantastycznymi ludźmi w niekorporacyjnej atmosferze

• Elastyczne godziny pracy

• Udział w realizacji ciekawych projektów

• Realny wpływ na podejmowane decyzje dotyczące funkcjonowania firmy

• Premię w postaci pokrycia kosztów przelotu i hotelu w podróży zagranicznej

Chcesz się z nami spotkać? Wyślij swoje CV. Wybrane osoby zaprosimy do nas do biura na kawę i rozmowę.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą aktywną w branży nowych technologii, która specjalizuje s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Marketing / PR / Social Media