Manager Biura Zarządu / In-house Lawyer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - spółki z branży ubezpieczeniowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager Biura Zarządu / In-house LawyerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • bieżąca współpraca w obszarze prawnym z Zarządem
  • obsługa korporacyjna Spółki
  • przygotowywanie dokumentów, opinii prawnych z zakresu prawa handlowego
  • opracowywanie projektów uchwał, pełnomocnictw, upoważnień wydawanych przez organy spółki
  • koordynacja obiegu dokumentów wydawanych przez Zarząd
  • koordynowanie prac asystentek i asystentów Zarządu, Biura Zarządu, pracowników administracyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, prawnicze
  • praktyczna wiedza z zareksu prawa handlowego
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (język niemiecki będzie atutem)
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • umiejętności w zakresie planowania i organizacji prac zespołu

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie z branży ubezpieczeniowej
  • stabilnośc zatrudnienia
  • wysoką kulturę pracy
  • przyjazną atmosferę
  • pakiet benefitów pozapłacowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.