Manager administracji/Asystent Biura Zarządu (k/m)

Trenkwalder

Warszawa, dolnośląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • obsługa biura Zarządu, oraz kompleksowe wspieranie Prezesa Zarządu w codziennych zadaniach,
  • wspieranie zespołu zarządzającego przy planowaniu ich harmonogramu dnia tj: organizowanie podróży służbowych, spotkań wewnętrznych i zewnętrznych,
  • pomoc przy organizowaniu spotkań zarządu, również o charakterze międzynarodowym,
  • organizacja eventów dla pracowników wewnętrznych,
  • zarządzanie podległym zespołem,
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów oraz koordynacja przepływu informacji,
  • zarządzanie flotą samochodową,
  • koordynacja procesów zakupowych.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość języka angielskiego i praktyki w zakresie Business English - warunek konieczny,
  • biegła umiejętność obsługi MS Office (m.in. MS Excel, Word, Power Point),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 3 lata,
  • orientacja na klienta wewnętrznego i wysoki poziom komunikatywności,
  • samodzielność, odpowiedzialność oraz elastyczność,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i innych, umiejętności ustalania priorytetów,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:
  • atrakcyjną pracę w dynamicznie zmieniającym i rozwijającym się, międzynarodowym środowisku pracy,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
  • samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy