Malowanie palet - praca idealna dla studentów!

OTTO Work Force

Gądki k. Poznania, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gądki k. Poznania

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o., jako jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Jeżeli interesuje Cię ciekawa praca, w dużej rozwijającej się firmie, z atrakcyjnym wynagrodzeniem, nie czekaj i wyślij nam swoje CV już dziś. Z nami zawsze pewna i bezpieczna praca! Gwarantujemy wsparcie na wszystkich etapach rekrutacji oraz pomoc w wyrobieniu niezbędnych dokumentów.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy przy malowaniu palet.

Nr ref. AS/MP/07/18

Miejsce pracy: Gądki

Oferujemy:
- umowę zlecenie,
- stawkę godzinową 18 zł brutto,
- pracę w systemie dwuzmianowym (6/14).

Zakres obowiązków:
- praca polega na malowaniu palet.

Czego oczekujemy?
- status ucznia / studenta mile widziany!

Zainteresowany/a?
Zgłoś się do nas telefonicznie (61 853 47 36) lub przyślij CV, wpisując w tytule "AS/MP".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.