Malowanie elementów ze stali

Contrain Poland Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

APT Contrain Poland nr 5612 oferuje pracę w Holandii

Zakres obowiązków

  • malowanie komponentów ze stali (wieszanie na hakach, zanurzanie w farbie)
  • obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcji

Wymagania

Czego oczekujemy

  • gotowość do regularnych wyjazdów za granicę – możliwość pracy na projekcie całorocznym
  • umiejętności manualne
  • zmysł techniczny
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€), wyższe o ok. 5% przy tej samej stawce niż na umowie holenderskiej
  • wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
  • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie działającej firmie ogrodniczej
  • możliwość pracy dla pary

Prezentacja firmy

Contrain Poland Sp. z o. o. (APT nr 5612) to agencja pracy tymczasowej, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji