sky Personal Alexander Geworsky

Malarz

Od: sky Personal Alexander Geworsky
Miejsce pracy: Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy Sky Personal z siedziba w Niemczech poszukuje pracownikow na stanowisko: MALARZ

MILE WIDZIANE ZESPOLY

Opis stanowiska:

  • malowanie
  • szpachlowanie
  • ocieplenia
  • prace przy elewacjach
  • tynkowanie
  • tapetowanie

Wymagania:

  • gotowosc i chec wyjazdu do Niemiec
  • minimum roczne udokumentowane doswiadczenie w zawodzie
  • mile widziane prawo jazdy kat.B oraz wlasny samochod
  • podstawowa lub komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego

Oferujemy:

  • bezpieczna forme zatrudnienia
  • umowe o prace na warunkach niemieckich
  • niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne
  • mozliwosc pobierania cotygodniowych zaliczek
  • mozliwosc nadgodzin
  • organizacje kwater
  • wsparcie polskojezycznego koordynatora podczas pobytu za granica
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.