Malarz / Tapeciarz / Ociepleniowiec

Smartjobs Personaldienstleistungen GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Diety ( Netto) za każdy przepracowany dzień
  • Klarowne i legalne warunki zatrudnienia
  • Opiekę polskojęzycznego konsultanta,również w weekendy
  • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanej niemieckiej firmie
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)
  • Wypłacanie zaliczek w trybie tygodniowym z możliwością szybkich przekazów - Western Union
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy rezerwowane przez pracodawcę,
  • Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością pracy w soboty
  • 24-30 dni płatnego urlopu
  • Dodatki urlopowe 150-300 Euro
  • Dodatki świąteczne 150-300 Euro
  • Odzież robocza firmy Engelbert Strauss,
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz załatwianiu wszystkich formalności
  • Miłą obsługę

Wymagania

  • Umiejętności i kompetencje zawodowe,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Motywacja do pracy,
  • Niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac,
  • Znajomość języka niemieckiego (przynajmniej podstawowa),
  • Dużym atutem będzie posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Niemiecką firmą zatrudniającą między innymi pracowników z Polsk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dieta za przepracowany dzień wypłacana w trybie tygodniowym, zakwaterowanie w dobrych warunkach zorganizowane przez Pracodawcę, niemieckie ubezpieczenie wraz ze wszystkimi świadczeniami, dodatki za przepracowane nadgodziny i swieta
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna