Schnellkraft Personalmanagement GmbH

Malarz / Tapeciarz (m/k)

Od: Schnellkraft Personalmanagement GmbH
Miejsce pracy: Niemcy

Dla naszego klienta szukamy kandydata na stanowisko pracy:

Zadania:

  • Malowanie
  • Lakierowanie
  • Usuwanie uszkodzen scian
  • Prace remontowe i naprawcze
  • Przygotowanie podloza, uszczelnianie i wypelnianie fug, szpachlowanie, tynkowanie
  • Tapetowanie scian

Wymagania:

  • Wyksztalcenie kierunkowe lub doswiadczenie
  • Umiejetnosc wykonywania wyzej opisanych czynnosci

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 1.900 - 2.400 Eur (netto) miesiecznie
  • Niemiecka umowa na czas nieokreslony
  • Zorganizowane i oplacone zakwaterowanie
  • Roznorodnosc zadan
  • Pewne miejsce pracy
  • Pomoc polskiego koordynatora
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.