Malarz / szpachlarz

FabriThol GmbH

Eschborn, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy malarzy, szpachlarzy, tapeciarzy i lakierników z zarejestrowaną własna działalnością gospodarczą do prac na terenie Bawarii i Hesji

Zakres obowiązków:

  • Malowanie
  • Szpachlowanie
  • Tapetowanie
  • Lakierowanie
  • Montaż suchej zabudowy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne stawki za metr kw, średnio 18eur na h
  • Wsparcie niemieckiego biura m.i przy znalezieniu pensjonatu, oraz w sprawach administracyjnych
  • Pomoc polskiego koordynatora w kwestiach bieżących
  • Dużą ilość zleceń

Wymagania

  • Własna działalność gospodarcza, europejski NIP
  • Doświadczenie w zawodzie malarz
  • Umiejętności malowania powierzchni - malowanie ścian, sufitów, fasad
  • Doświadczenie w tapetowaniu, szpachlowaniu i oklejaniu powierzchni
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu

Prosimy o składanie aplikacji za pomocą aplikuj bądź o kontakt telefoniczny:

48 606209301 lub +49 6196 7732730

Prezentacja firmy

FabriThol GmbH jest niemiecką firmą remontowo- budowlaną z siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie