Malarz – Śruciarz Konstrukcji Stalowych (Praca w delegacji)

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A.

Toruń, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: cała Polska

Twoje przyszłe zadania:

  • Czyszczenie konstrukcji stalowych w systemie otwartym,
  • Drobne naprawy i konserwacja piaskarki, agregatu malarskiego,
  • Przygotowanie konstrukcji do malowania (wyprawki malarskie, zabezpieczenie powierzchni niemalowanych),
  • Malowanie konstrukcji stalowych za pomocą pędzla, wałka oraz agregatu hydrodynamicznego na grubość.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w malowaniu pompą oraz znajomości jej budowy,
  • Umiejętność dokonywania drobnych naprawy agregatu malarskiego,
  • Doświadczenia w malowaniu konstrukcji stalowych na grubość,
  • Doświadczenia w czyszczeniu konstrukcji stalowych w systemie otwartym,
  • Gotowość do pracy w delegacji (obszar całej Polski) na największych budowach w kraju,
  • Doświadczenie w zakresie nakładania farb pęczniejących, ognioochronnych będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem,
  • Sprawności fizycznej.

Co zyskasz:

  • Umowę o pracę (odprowadzane wszystkie składki),
  • Wynagrodzenie podstawowe,
  • Godziny nadliczbowe wypłacane zgodnie z kodeksem pracy,
  • Rozłąkowe,
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez Pracodawcę,
  • Zapewniony i opłacony przez Pracodawcę dojazd do pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną w MEDICOVER,
  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia w PZU,
  • Paczki dla dzieci na Boże Narodzenie,
  • Dodatkową premię na Boże Narodzenie,
  • Kartę Multisport,
  • Nawet 700 zł brutto, za polecenie kandydata do pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.