Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/11/2018.

Malarz przemysłowy

Holandia- Hoogezand, zagranica

Euro Work

Opis stanowiska pracy

Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 12 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Hoogezand

Rozpoczęcie pracy: od zaraz!
Ilość godzin pracy: 40h /tydzień

Praca na dłużej.

Obowiązki:

Praca przy natryskiwaniu dużych stalowych części do wiatraków.

Oferujemy:

Stawkę od 13,13 do 15,03 euro brutto/h
Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika
Praca na 2 zmiany
Darmowy transport do pracy
Możliwość uzyskania certyfikatu VCA

Wymagania

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Prawo jazdy kat. B- mile widziane
Motywacja do pracy

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.
Euro Work 2476

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Praca fizyczna