Malarz przemysłowy

Work Service Express

Francja, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Francja »

Miejsce pracy: FRANCJA
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Zadania:

  • Przygotowanie podłoża do malowania
  • Rozpylanie płynnej farby zgodnie z ustaloną specyfikacją;
  • Kontrola wykonanej pracy;
  • Odbieranie lub zabezpieczanie błędnych elementów
  • Pakowanie części na palety lub do pojemników

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość często napotykanych usterek;
  • Znajomość zasad higieny i bezpieczeństwa związanych z tą pracą;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Umowę na polskich warunkach;
  • Zapewnione zakwaterowanie;
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora;
  • Możliwe dodatkowe premie i dodatki;
  • Wsparcie na każdym z etapów rekrutacji;