Malarz Proszkowy, Belgia

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Belgia

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy, poszukujemy malarzy proszkowych.

Malarz proszkowy

Opis stanowiska:
Wieszanie elementów metalowych (szkielety ram, elementy aluminiowe), które muszą być pokryte farbą proszkową
Przygotowanie powierzchni przed malowaniem, szlifowaniem, odtłuszczanie
Lakierowanie proszkowe specjalnym pistoletem ciśnieniowym, praca w kabinie
Automatyczne malowanie proszkowe - za pomocą opryskiwacza
Praca w specjalnych maskach ochronnych i ubraniach
Praca na dwie zmiany

Wymagania:
Znajomość technik obróbki metali
Znajomość malowania proszkowego
Umiejętności zawieszania metalowych części w logiczny i skuteczny sposób
Umiejętność pracy samodzielnej - organizowanie własnych obowiązków
Zdolność do pracy w trudnym środowisku pracy (w specjalnej masce i kostiumie roboczym)
Znajomość języka: komunikatywny angielski

Oferujemy:
W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
Wynagrodzenie od 15 euro/h
W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72€ / tydzień
Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
Premię na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto Zasiłek rodzinny na każde dziecko
Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.