SilverBack Polska Sp. z o. o.

Malarz - Praca W Danii

Workplace: Dania

SilverBack jest wiodącą firmą działającą w obszarze pozyskiwania i dostarczania wyspecjalizowanej kadry budowlanej na potrzeby rynku Skandynawskiego, pracującą przy realizacji największych projektów w regionie.

SilverBack pilnie poszukuje doświadczonych malarzy do pracy w Danii.

Praca odstępna od zaraz.

Opis stanowiska:

  • prace malarskie na powierzchniach otynkowanych (zewnętrznych i wewnętrznych);
  • szpachlowanie, szlifowanie wewnątrz budynków oraz elewacji;
  • obróbka pomalowanych powierzchni (docieranie, wygładzanie);
  • organizacja stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP i ochrony ppoż.;
  • bieżąca kontrola jakości wykonanej pracy;
  • przygotowanie oraz kontrola faktycznego stanu narzędzi oraz sprzętu do wykonania prac malarskich;
  • uczestniczenie w spotkaniach i szkoleniach z zakresu zasad bezpieczeństwa w miejscu pracy;

  • wykształcenie budowlane – dyplom czeladniczy;
  • doświadczenie w zawodzie (praca w branży budowlanej);
  • dyspozycyjność;
  • mile widziana znajomość j. angielskiego;
  • kwalifikacje zawodowe zdobyte w pracy w innych państwach europejskich takich jak Niemcy, Wielka Brytania, kraje Skandynawskie, Holandia, Francja czy Belgia będą dodatkowym atutem;

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace przez dobrze znaną Duńską firmę;
  • zatrudnienie w pełni na systemie duńskim, ze wszystkimi świadczeniami;
  • transport, w tym transport na terenie Danii;
  • praca w systemie rotacyjnym z regularnymi zjazdami do Polski;
  • atrakcyjne skandynawskie zarobki;

Please apply with the button below.
We inform, we will contact only selected candidates.