Malarz → praca od zaraz

Sedulus Sp. z o.o.

Bawaria, Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy

Opis stanowiska

  • malowanie wewnątrz i zewnątrz
  • malowanie metalowych/drewnianych okien i drzwi
  • tynkowanie
  • tapetowanie

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie w pracy jako malarz
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację
  • odpowiedzialny stosunek do pracy
  • samodzielność i dyspozycyjność
  • samochód na dojazdy do pracy nie jest wymagany!

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę
  • możliwość stałego zatrudnienia
  • wynagrodzenie około 2000€ netto miesięcznie
  • pracę od poniedziałku do czwartku w godzinach 7:00 - 16:15, w piątek od 7:00 do 14:00
  • darmowe zakwaterowanie
  • możliwość dojazdu do pracy komunikacją miejską!
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy