Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego Klienta w środkowych Niemczech (okolice Braunschweig) kandydatów na stanowiska:
Malarz/pomocnik Malarza

Główne zadania:
- przygotowywanie powierzchni do pokrycia farbami
- wykonywanie prac malarskich różnymi technikami i rodzajami farb
- praca zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków
- wyrównywanie powierzchni, niwelowanie nierówności, szpachlowanie

Oferujemy:
- wynagrodzenie wg stawki 13,50 Eur brutto/godz.
- 96 Eur netto diety / tygodniowo
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
- możliwość pracy w nadgodzinach
- zapewnione ubranie robocze i narzędzia
- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi
- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2-3 lata

oraz
- posiadanie samochodu osobowego
- dobry stan zdrowia i niekaralność
- odpowiedzialne i świadome wykonywanie obowiązków
- motywacja, zaangażowanie w pracy
- zdolności manualne i techniczne

Mile widziane / Preferowane
- wykształcenie kierunkowe

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 500PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna