Malarz- piaskarz

P.H.U. GLADPOL

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Nasza Firma P.H.U. „GLADPOL” z siedzibą w Polsce została założona w 1992 roku. Specjalizujemy się w pracach branży metalowej współpracując z Firmami Belgijskimi i Holenderskimi.

Ogólnie zatrudniamy ok. 200 pracowników różnych specjalności mianowicie: spawaczy, ślusarzy, monterów, malarzy - piaskarzy. Jest to wykwalifikowana kadra. Wymagamy od naszych pracowników dużych umiejętności i kwalifikacji. Oferujemy dobre warunki zatrudnienia.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Malarz- piaskarz w Belgii- praca od zaraz

Obowiązki:

  • piaskowanie powierzchni przeznaczonych do malowania
  • obsługa urządzeń lakierniczych

Oferujemy:

  • zakwaterowanie
  • pracę w prężnie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • możliwość rozwoju swoich umiejętności

Prezentacja firmy

GLADPOL z siedzibą w Polsce jest firmą z długoletnią tradycją, założoną ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne