Malarz/piaskarz przemyslowy

ORANJEGROEP HOLDING B.V.

3016BH ROTTERDAM, zagranica

Opis stanowiska pracy

W zwiazku z rozwojem naszych projektów w Holandii poszukujemy Malarzy Przemyslowych oraz Piaskarzy

Wymagania

- wykształcenie zawodowe lub techniczne (mile widziane w zawodzie malarz przemysłowy)

- min. 2 lata doświadczenia w zawodzie malarz przemysłowy ( najchętniej w Holandii)

- umiejętność przygotowania powierzchni, usuwania korozji, obsługa agregatów

malarskich

- doświadczenie w przygotowaniu przed malowaniem (piaskowaniem) i w malowaniu

(spryskiwaczem) warunek konieczny!

- znajomość j.angielskiego lub/i niemieckiego będzie dodatkowym atutem

- własny samochód

- certyfikat VCA- warunek niezbedny

Prezentacja firmy

Oranjegroep B.V. specjalizuje się w dostarczeniu wykwalifikowanego perso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji