Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Malarz

Miejsce pracy: Francja, Annecy

Termin kontraktu: od zaraz - 20.12.2019

Opis stanowiska:

· Przygotowanie pomieszczenie przed wykonywaniem prac malarskich

· Malowanie wykonywane wałkiem, pędzlem oraz natryskowe

· Obsługa agregatu tynkarskiego

· Mieszanie farb i utwardzaczy

· szpachlowanie, wtapianie siatki

Oferujemy:

• pracę w renomowanej międzynarodowej firmie

• praca na pełny etat

• zakwaterowanie obok miejsca pracy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

• atrakcyjne wynagrodzenie

• dynamiczny i rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do pracowników z Polski

• opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV.

Wymagania

Wymagania:

• mile widziana znajomość języka francuskiego

• doświadczenie na podobnym stanowisku

• motywacja do pracy

• odpowiednie kwalifikacje zawodowe

• gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Francji

• samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna