Malarz konstrukcji stalowych

Bomet Sp. z o.o.

Żytawa, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukiwani 4 malarze konstrukcji stalowych (malowanie natryskowe) do pracy w Niemczech (ok 30km od granicy z Polską). Praca na 5 miesięcy.

Oferujemy:

Stawki €10,50 netto / godz
Polska umowa o prace (zus od średniej krajowej)
Możliwość pracy ok. 200 godz / miesiąc
Opłacone mieszkanie (pokoje max. 2 os.) - ok 3 km do pracy
Zwrot kosztów przejazdu na kontrakcie 0,20€ / km
Zapewnione ubrania robocze
Opieka polskojęzycznego koordynatora
Zjazdy do Polski elastyczne (np.5/1)

Wymagania:

Doświadczenie w malowaniu natryskowym konstrukcji stalowych
Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy w zawodzie malarza
Dyspozycyjność i gotowość podjęcia pracy od zaraz

Prosimy o wysyłanie CV z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn.zm. )

Prezentacja firmy

Od 20 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu specjalistów z branży techni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy