Malarz konstrukcji stalowych

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Wieluń, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie dla naszego Klienta - z branży powłok ochronnych i dekoracyjnych, a także strategicznego dostawcy konstrukcji maszynowych dla wielu uznanych producentów – poszukujemy:

Malarzy konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Wieluń

Zakres obowiązków:

• Malowanie konstrukcji stalowych.

Oferujemy:

• Umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim oraz międzynarodowym.

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe,
• Umiejętność malowania natryskowego metodą kubkową oraz hydrodynamiczną,
• Umiejętność malowania rożnego rodzaju farbami – wodnymi, epoksydowymi, poliuretanowymi,
• Uprawnienia do sterowania suwnicy z poziomu zero (sterowanie radiowe).

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji