Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/02/2018.

Malarz Konstrukcji Stalowych

Gliwice, śląskie

Mecalux Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu działania,
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
  • Stały kontakt z najnowocześniejszymi technologiami,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Jeżeli:

  • Masz uprawnienia na wózki widłowe, suwnice,
  • Masz doświadczenie w malowaniu konstrukcji stalowych,

Wymagania

  • Chcesz pracować w międzynarodowym koncernie produkcyjnym z 50 letnim doświadczeniem na rynku systemów składowania?

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu produkcyjnego z blisko 50 letnią tradycją na... światowym rynku systemów składowania. Nasza gliwicka fabryka jest największym centrum produkcyjnym oraz centrum dystrybucyjnym na Europę Centralną, całej Grupy Mecalux. Produkujemy najnowocześniejsze systemy magazynowe, począwszy od regałów konwencjonalnych po zaawansowane osiągnięcia inżynierii – magazyny automatyczne.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inne , Praca Praca na produkcji