Malarz (K/M) stawki od 1800 Euro netto z opłaconym zakwaterowaniem

45-231 Opole, opolskie

Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Malarz (K/M) – atrakcyjne wynagrodzenie stawki od 1800€ netto

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech – Monachium poszukujemy malarzy.

Opis stanowiska pracy:
- malowanie pomieszczeń wewnątrz budynków,
- tapetowanie, szpachlowanie, lakierowanie okien i drzwi

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie stawki od 1800€ netto/m-c,
- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
- koszty zakwaterowania ponosi pracodawca

Wymagania

Wymagamy:,
- mile widziane p. jazdy kat. B i własny środek transportu,
- znajomości języka niemieckiego

Diwa Personalservice jest nowoczesną firmą w dziedzinie świadczenia usług personalnych,... która dysponuje zwartą siecią oddziałów na terenie Niemiec, Austrii i Polski. Naszą mocną stroną jest bliskość oraz dostępność dla ludzi. Z naszym ponad 35-letnim doświadczeniem i stabilną pozycją proponujemy rozwiązania "szyte na miarę", na potrzeby dynamicznego rynku pracy.
Numer certyfikatu: KRAZ6760.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie