Larex Personeelsbemiddeling B.V.
Larex Personeelsbemiddeling obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Malarz budowlany

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska

Praca na stanowisku malarza budowlanego obejmuje w dużej mierze konserwacje elementów drewnianych (futryny, ościeżnice, drzwi, balustrady) w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej. Prace malarskie należy wykonywać bardzo estetycznie w wyznaczonym na to czasie. Zakres obowiązków obejmuje: przygotowanie powierzchni do malowania poprzez mycie, szlifowanie, kitowanie. Ponadto wykonywanie drobnych napraw (drewno), malowanie podkładami, farbami olejnymi oraz farbami na bazie wodnej. Doświadczenie zawodowe oraz widza z zakresu wykorzystania odpowiednich materiałów na poszczególnych powierzchniach jest niezbędna do prawidłowego wykonania zlecenia.

Wymagania wobec kandydata

  • Przynajmniej trzyletnie udokumentowane doświadczenie zawodowe jako malarz budowlany w tym ostatnia działalność maksymalnie pół roku temu
  • Mile widziany dyplom zawodowy
  • Skrupulatność i dokładność wykonywanej pracy
  • Certyfikat VCA (będzie dodatkowym atutem)
  • Prawo jazdy kat. B i własne auto jest mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie poleceń zawodowych
  • Rzetelność, pracowitość oraz elastyczne nastawienia do pracy
  • Gotowość podjęcia pracy w zmiennych warunkach pogodowych

Co oferuje Larex

  • Wynagrodzenie tygodniowe netto do €530 na podstawie 40 godzin pracy
  • Zwrot kosztów dojazdów (dla kandydatów posiadających własny samochód)
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
  • Zakwaterowanie (bez dodatkowych kosztów dla pracownika, pokój jednoosobowy oraz wi-fi)
  • Możliwość kontaktu w języku polskim
  • Warunki pracy zgodnie z Układem zbiorowym pracy NBBU CAO

Poza wyżej wymienionym wynagrodzeniem oferujemy/gwarantujemy również:

  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Opłacanie składek emerytalnych
  • Środki ochrony osobistej
  • Narzędzia podręczne
  • Możliwość uzyskania certyfikatu VCA

W przypadku pytań proszę skontaktować się osobą rekrutującą pod numerem (+31)682877065

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.