Opis stanowiska pracy

Firma Dolphin Poland LLP poszukuje 9 doświadczonych malarzy budowlanych (w tym 3 jako foreman ) do pracy na terenie Szwecji.

Planowa na data rozpoczęcia pracy : Marzec – Kwiecień 2018
Planowany czas pracy 180 dni

Wymagania

Wymagane:
- własna działalność gospodarcza
- doświadczenie
- umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w grupie
- dokładność i wysoka jakość wykonywanych prac
- znajomość języka angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym
- doświadczenie w malowaniu wewnątrz i na zewnątrz

Oferowane:
- dojazd i powrót do i z miejsca pracy
- zakwaterowanie
- atrakcyjne wynagrodzenie, godne warunki pracy

Prosimy wysyłać CV w języku angielskim oraz języku polskim

Prezentacja firmy

Dolphin Poland LLP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
do 180 dni
Liczba wakatów:
9
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria