Work Service Express

Malarz budowlany

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Francja »

Możliwa kwota wynagrodzenia ok. 2000 euro netto miesięcznie

Miejsce pracy: Francja
POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH Malarzy
KRAZ: nr 1116

OBOWIĄZKI:

• Przygotowanie ścian do malowania (szpachlowanie, szlifowanie)
• Malowanie pędzlem i wałkiem
• Obsługa szlifierki typu żyrafa

WYMAGANIA:

• Min. kilkuletnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Doświadczenie na kontraktach zagranicznych (mile widziane we Francji)
• Doświadczenie w pracach malarskich przy dużych obiektach (hotele, szpitale etc.)
• Znajomość technik wykończeniowych

OFERUJEMY:

• Stawkę godzinową : 9,76 euro brutto + stałe premie (żywieniowa, końca misji)
• BEZPŁATNE zakwaterowanie
• Możliwe NADGODZINY
• Polską umowę o pracę na pełny etat
• Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania