Opis stanowiska pracy

Malowanie elewacji domków drewnianych oraz inne prace malarskie

Planowana data rozpoczęcia pracy: 01.05.2018
Planowana data zakończenia pracy: 30.10.2018

Wymagania

Dolphin Ship Service LLP
Firma DSS LLP poszukuje doświadczonych malarzy budowlanych do pracy na terenie Szwecji.

Wymagania:

własna działalność gospodarcza
doświadczenie
umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w grupie
dokładność i wysoka jakość wykonywanych prac
znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
kurs obsługi wózków widłowych mile widziany
umiejętność malowania pod ciśnieniem mile widziana
doświadczenie w malowaniu domów drewnianych
Prawo jazdy

Oferujemy:

dojazd i powrót z miejsca pracy
zakwaterowanie
prace na dogodnych warunkach płacowych

Prosimy przesyłać CV w języku polskim oraz angielskim

Prezentacja firmy

Dolphin Poland LLP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność