Malarz budowlany Premia 2.000 Euro

Von Caprivi GmbH Fachpersonal

Niemcy, zagranica

"Kapitał można zdobyć, fabryki można zbudować, a ludzi trzeba pozyskać"
Hans Christoph von Rohr
Firma Von Caprivi jest jedną z czołowych agencji doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, która od ponad 10ciu lat odnosi sukcesy na rynku niemieckim. Specjalizujemy się we wspieraniu naszych klientów wykwalifikowaną kadrą pracowniczą w branży budowlanej, przemysłowej, jak i medycznej.

Chcesz zmienić otocznie zapewniając sobie wyższe zarobki? U nas to możliwe!
Szukamy od zaraz kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

2.047,00.- Euro Brutto plus dieta

Oferujemy:

  • wynagrodzenie dla osób z dyplomem malarza/tapeciarza lub w pokrewnym zawodzie od 2.047,00 Euro Brutto miesięcznie dodatkowo dieta w wysokości od 835,00 Euro Netto miesięcznie
  • Premia za dlugoletni czas pracy w wysokości 2.000 Euro
  • organizację zakwaterowania w miejscu wykonywania pracy,
  • oragnizacja przejazdów,
  • cotygodniowe zaliczki,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony w oparciu o BAP/DGB Tarifvertrag
  • doradztwo i pomoc naszego zaangażowanego zespołu również po godzinach pracy biura

Zadania:

  • malowanie pomieszczeń i fasad,
  • tapetowanie,
  • lakierowanie (ręczne, maszynowe) - mile widziane,
  • przygotowanie podłoża malarskiego:

- prace szpachlarskie,

- prace tynkarskie,

  • wykonywanie izolacji cieplnych (nie jest koniecznie wymagane),
  • układanie podłóg.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego-warunek konieczny,
  • świadectwo czeladnicze w zawodzie malarza,
  • wieloletnie doświadczenie w zawodzie (minimum 2 lata),
  • prawo jazdy kategorii B, jak i własny samochód będzie atutem, ale nie jest warunkiem koniecznym,
  • elastyczność i niezawodność w pracy, jak i samodzielność,
  • zadowolenie z wykonywanego zawodu,
  • gotowość do pracy na południu Niemiec (Bawaria Hesja, Badenia-Wirtembergia).