Malarz Budowlany 14.50 EUR+Dieta 6 EUR netto/godz. NIEMCY

Niemcy Stuttgart, zagranica

Rekrutacja-Kozow

Opis stanowiska pracy

MALARZE BUDOWLANI - PRACA - NIEMCY.
Zatrudnienie od 11.03.2019, 18.03.2019 i w kolejnych Tygodniach.
PRACODAWCA: Niemiecka Agencja Pracy. Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Pracę.

Oferta dla Samodzielnych Malarzy i Dwojek +auto

STAWKA:
Dla Malarzy z zawodem lub listem Czeladniczym
14.50 euro brutto/godz.+ dieta 6.50 euro netto za godz.wypracowaną.

STAWKA :
dla Malarzy z Doswiadczeniem bez zawodu i listu Czeladniczego
13,75 EUR brutto/godz.+Dieta 6,00 EUR netto za godz. wypracowaną.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwatere opłaca Pracownik.

Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

Wymagania

ZADANIA: Prace Wstepne ,Prace Malarskie, Wykonczenia , Montaz Plyt R-G.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE:
niemiecki komunikatywny + kilkuletnie doswiadczenie w branzy,
auto do wyjazdu nie jest wymagane,

Prezentacja firmy

O nas:
Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Niemieckimi i Holenderskimi Agencjami Pracy....
Wiarygodnością istnienia i legalności Firmy sa pisemne umowy wspólpracy z Niemieckimi i Holenderskimi Partnerami.

Istotą działalności Firmy to Rekrutacja wykwalifikowanych Fachowców z Branzy Budowlanej oraz z Sektora Medycznego (Opiekunowie Osób Starszych, Pielegniarki Dyplomowane).

Nasz obszar działania to:
Przeprowadzanie Rozmów Rekrutacyjnych z Kanydatami oraz przesylanie kompletnych
Dokumentów do niemieckich i holenderskich Agencji Pracy,innymi słowy organizujemy pierwsza część procesu rekrutacyjnego,czyli nabór wykwalifikowanych Fachowców z Branzy Budowlanej i z Sektora Medycznego ktorzy spełniają kryteria niemieckiego i holenderskiego Rynku Pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
70,00 zł - 90,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji