Malarz / Budowlaniec / Dociepleniowiec

Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

- Malowanie i tapetowanie biur oraz pomieszczeń
- Szpachlowanie i gładzenie ścian przy suchej zabudowie
- Gipsowanie
- Inne obowiązki charakterystyczne dla stanowiska
- Wynagrodzenie w wysokości 10-16 Euro brutto/godzina + 10-45 Euro netto dieta dziennie
- Nocleg z reguły zapewnia pracodawca
- Nadgodziny płatne dodatkowo- stawki w zależności od pracodawcy
- Wszystko zależy od indywidualnego podejścia oraz "dogadania się z pracodawcą"

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- Znajomość j. niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM!! - jest to duży atut oraz możliwość zwiększenia zarobków, można też złączyć się w drużynę(team) 2-3 osoby z ktorych jedna zna podstawy niemieckiego i pokieruję dwoma kolegami.
- znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej przez pracodawce oraz koordynatora niemieckich firm
- Prawo jazdy, własny samochód mile widziane( duży atut u pracodawcy oraz większe zarobki)

Dodatkowe informacje pod numerami: +491718427538 oraz +4951147556545

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy SERVIS HR jest niepubliczną jednostką świadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna