Malarz / Budowlaniec / Dociepleniowiec

Niemcy, zagranica

Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR

Opis stanowiska pracy

- Malowanie i tapetowanie biur oraz pomieszczeń
- Szpachlowanie i gładzenie ścian przy suchej zabudowie
- Gipsowanie
- Inne obowiązki charakterystyczne dla stanowiska
- Wynagrodzenie w wysokości 10-16 Euro brutto/godzina + 10-45 Euro netto dieta dziennie
- Nocleg z reguły zapewnia pracodawca
- Nadgodziny płatne dodatkowo- stawki w zależności od pracodawcy

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- Znajomość j. niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM!! - jest to duży atut oraz możliwość zwiększenia zarobków, można też złączyć się w drużynę(team) 2-3 osoby z ktorych jedna zna podstawy niemieckiego i pokieruję dwoma kolegami.
- znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej przez pracodawce oraz koordynatora niemieckich firm
- Prawo jazdy, własny samochód mile widziane( duży atut u pracodawcy oraz większe zarobki )

Agencja Pośrednictwa Pracy SERVIS HR jest niepubliczną jednostką świadczącą usługi... pośrednictwa w kraju i zagranicą. Agencja posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Lubelskiego uprawniający do prowadzenia agencji zatrudnienia. Do rejestru wpisana została pod numerem 12127.
Oferta Agencji skierowana jest zarówno do osób poszukujących pracy, jak również pracodawców poszukujących pracowników, zarówno tych wykwalifikowanych, jak i tymczasowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Inne