Malarz (bez znajomości języka) - Wielka Brytania

Adecco Poland Sp. z o.o.

Stroud, zagranica

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Stroud

Lokalizacja: Stroud i okolice (Wielka Brytania)

Rekrutacja prowadzona zdalnie

Zapraszamy zarówno kandydatów planujących wyjazd z Polski jak i osoby obecnie przebywające na terenie UK.

Znajomość j. angielskiego nie jest wymagana.

Zakres obowiązków:

· Malowanie, gruntowanie, szpachlowanie, kładzenie gładzi, montaż płyt g-k

· Inne prace związane z wykańczaniem wnętrz

Wymagania:

· Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe

· Możliwość przedstawienia referencji od poprzednich pracodawców

Oferujemy:

· Pracę w oparciu o samozatrudnienie (umowa na min. rok z możliwością przedłużenia)

· Pełne wsparcie ze strony pracodawcy w zakresie dopełnienia formalności związanych z prowadzeniem własnej działalności w Anglii

· Wynagrodzenie: min. £15 brutto/1h (wyższe w zależności od doświadczenia)

· Możliwość pracy w nadgodzinach

· Zapewnione zakwaterowanie w kwocie £70 tygodniowo

· Zapewniony darmowy transport do pracy

· Urlopy przewidziane w okresie Świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy oraz w okresie wakacyjnym na przełomie lipca/sierpnia

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przy użyciu przycisku APLIKUJ

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Numer referencyjny: M/Eng/20
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.