Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/10/2018.

MAJSTER ZARZĄDZAJĄCY KONTRAKTEM / KIEROWNIK KONTRAKTU

Niemcy, zagranica

Przedsiębiorstwo Współpracy Gospodarczej Krakservis Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Współpracy Gospodarczej KRAKSERVIS Sp. z o.o.

Wieloletni wykonawca na rynku niemieckim:

  • urządzeń dla przemysłu papierniczego w zakresie produkcji i montażu zbiorników, rurociągów ze stali nierdzewnych i specjalnych
  • konstrukcji przemysłowych
  • urządzeń dla energetyki

Zatrudni pracownika na stanowisku:

Wymagania

Opis stanowiska:

  • nadzór techniczny nad realizacją kontraktu
  • kierowanie i koordynowanie pracy zespołu pracowników
  • prowadzenie dokumentacji realizowanego projektu
  • rozliczenie finansowe kontraktu
  • uczestnictwo w pracach ślusarsko-spawalniczych
  • obsługa wózka widłowego

Wymagania :

  • doświadczenie przy wykonawstwie zbiorników, rurociągów i urządzeń ze stali nierdzewnej
  • język niemiecki na poziomie dobrym
  • wykształcenie minimum średnie techniczne

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • komfortowe zakwaterowanie
  • samochód służbowy
  • w pełni opłacone media
  • szybkie łącze internetowe
  • telefon z rozmowami do Polski w abonamencie

Przedsiębiorstwo Współpracy Gospodarczej Krakservis Sp. z o.o. powstało w 1989 roku jako... Sp. z o.o. Zostało zarejestrowane w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia Wydz. VI Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000165392.

Główny profil działalności firmy to produkcja i montaż konstrukcji stalowych, rurociągów, zbiorników. Specjalizujemy się w wykonawstwie konstrukcji średnich i lekkich.

Równocześnie z działalnością spółki w kraju rozpoczął działalność Oddział w Niemczech w sercu przemysłowego zagłębia Ruhry. Oddział obsługuje kontrahentów niemieckich i realizuje kontrakty usługowe ślusarsko - spawalnicze w ramach umów o dzieło z firmami niemieckimi. W ramach tych kontraktów wykonaliśmy wiele ciekawych i odpowiedzialnych zadań. Wykonane przez naszych pracowników zbiorniki, rurociągi ze stali nierdzewnej dla przemysłu chemicznego i petrochemicznego, obudowy górnicze, taśmociągi, instalacje odpylające, urządzenia infrastruktury technicznej pracują bezusterkowo w wielu polskich, niemieckich, holenderskich i szwajcarskich firmach.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Kadra zarządzająca , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inżynieria , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis