Trakcja PRKiI S.A.
Wizję zmieniamy w rzeczywistość
Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prowadzeniem robót w poszczególnych punktach roboczych,
  • Zamawianie i rozliczanie sprzętu oraz transportu,
  • Prowadzenie gospodarki materiałowej,
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji (księgi obmiaru, raporty dzienne, protokoły robót zamiennych, karty pracy),
  • Nadzór nad bezpieczeństwem pracowników i mieniem firmy,
  • Nadzorowanie zakresu i jakości robót prowadzonych przez podwykonawców,
  • Zakupy drobnych materiałów, paliw i narzędzi,
  • Nadzór i koordynacja pracy podwykonawców.

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • 2 lata doświadczenia przy budowie mostów,
  • Umiejętności oszacowania czasu realizacji robót oraz ich kosztów,
  • Umiejętność sporządzania protokołów robót zamiennych,
  • Znajomość przepisów w zakresie zapewnienia bhp podległym pracownikom,
  • Prawo jazdy kategorii B.,
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy,
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży,
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

Majster Robót Mostowych

W związku z realizowanymi kontraktami poszukujemy osób na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.