Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Majster robót drogowych

woj. pomorskie, pomorskie

Budimex S.A.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • nadzór nad podwykonawcami,
  • nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych,
  • wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej kontraktu,
  • sporządzanie przedmiarów i wycen robót.

Wymagania:

  • wykształcenia technicznego o profilu drogowym,
  • minimum trzyletniego doświadczenia zawodowego przy nadzorowaniu robót na kontraktach drogowych,
  • zaangażowania i dyspozycyjności,
  • posiadanie uprawnień budowlanych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Budimex istnieje od ponad 40 lat, a jego realizacje można spotkać w kilkudziesięciu... krajach na trzech kontynentach. Spółka jest zaliczana do grona największych firm budowlanych w Polsce.

Obecnie jako przedsiębiorstwo infrastrukturalno – usługowe Budimex koncentruje się na rynku polskim. Jako generalny wykonawca działamy w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej; budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Stopniowo zwiększamy swoje zaangażowanie w sektorze facility management (obsługa nieruchomości i obiektów infrastruktury) oraz gospodarki odpadami.

Od 1995 roku spółka notowana jest na warszawskiej GPW. Jej inwestorem strategicznym jest hiszpańska firma o globalnym zasięgu - Ferrovial. Do Grupy Budimex należą: Budimex Nieruchomości, Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury, Budimex Danwood oraz Mostostal Kraków.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Budownictwo , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Inne