POLAQUA Sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

Majster robót drogowych/mostowych

Miejsce pracy: Pawłówek, k., Bydgoszcz

W związku z budową drogi ekspresowej S5 w okolicy Bydgoszczy poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

ZADANIA:

  • sprawowanie bieżącego nadzoru nad zespołem pracowników i podwykonawców realizujących roboty drogowe lub mostowe;
  • odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z przyjętym harmonogramem robót;
  • zapewnienie zgodności wykonywanych prac z dokumentacją techniczną oraz obowiązującymi standardami;
  • odbiór oraz kontrola wykonywanych prac pod względem ilości, jakości oraz założonych terminów.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe;
  • doświadczenie zawodowe przy realizacji projektów budowlanych na stanowisku majstra;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników i podwykonawców;
  • umiejętność planowania oraz organizowania poszczególnych etapów prac budowlanych;
  • umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi oraz sprzętowymi;
  • znajomość metod i technik wykorzystywanych przy realizacji projektów drogowych;
  • doskonała znajomość przepisów i zasad BHP;
  • wysoki poziom zawodowej odpowiedzialności;
  • posiadanie uprawnień budowlanych będzie niekwestionowanym atutem.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji;
  • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego we współpracy z zespołem profesjonalistów z branży;
  • pakiet benefitów.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.