Majster / Kierownik Budowy

JOBME S.A.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • Planowanie, organizowanie i monitorowanie dokumentacji budowy, także biorąc pod uwagę aspekty ekonomiczne, środowiskowe i społeczne zrównoważonego rozwoju,
  • Planowanie wykorzystania siły roboczej, sprzętu i materiałów do stworzenia zakontraktowanych prac,
  • Kontrolowanie logistyki procesów budowlanych,
  • Zapewnienie dobrej współpracy z pracownikami,
  • Czuwanie nad postępem prac i zapewnienie terminowości ukończenia projektu,
  • Wsparcie w zarządzaniu jakością prac,
  • Kontrola jakości robót,
  • Zapewnienie środków ochrony pracy, BHP oraz bezpieczeństwa ekologicznego (w tym współpraca z lokalnymi organami i urzędami),
  • Zarządzanie pracownikami i udział w ich rozwoju zawodowym,
  • Komunikacja z osobami zaangażowanymi w inwestycję - zwłaszcza z klientami i urzędami.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Kilkuletniego doświadczenia w budownictwie w różnych projektach - także na dużą skalę (budynki mieszkalne, hotele, domy opieki),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Niemczech,
  • Doświadczenia w przygotowaniu terenu i tworzeniu placu budowy, także z wykorzystaniem systemów komputerowych,
  • Dobrej znajomości języka niemieckiego,
  • Doświadczenia w zarządzaniu personelem na budowach,
  • Odpowiedzialności i samodzielności,
  • Gotowości do pracy w Niemczech.

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie wyrażone w Euro,
  • Umowę z bezpośrednio z pracodawcą – firmą niemiecką,
  • Zdobycie międzynarodowego doświadczenia zawodowego,
  • Dłuższą współpracę ze stabilną, rozwijającą się firmą.

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie