Majster / Inżynier Produkcji - Fabryka Domów Modułowych

UNIBEP S.A.

Bielsk Podlaski, podlaskie

Opis stanowiska pracy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa, zajmująca się budownictwem mieszkaniowym, komercyjnym (obiekty hotelowe, biurowe i handlowo-usługowe) i przemysłowym. Do prowadzenia działalności deweloperskiej w powyższym obszarze została powołana Unidevelopment S.A. Nasze oddziały realizują również działalność budowlaną w sektorze drogowo-mostowym (Oddział Infrastruktury Unibep S.A. oraz Budrex-Kobi Sp. z o.o.) oraz produkcyjną skierowaną głównie na rynek skandynawski i polski (Unihouse).

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy w UNIHOUSE, w fabryce domów o konstrukcji drewnianej na stanowisku:
Stanowisko

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • Koordynowanie realizacji prac na powierzonym obszarze produkcji zgodnie z wymaganiami jakościowymi, terminowymi oraz przepisami BHP
  • Analizę kompletności i poprawności dokumentacji wykonawczej
  • Analizę stanów magazynowych, zamawianie oraz zarządzanie sprzętem i materiałami potrzebnymi do produkcji
  • Zarządzanie podległymi pracownikami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wskazane wykształcenie techniczne – preferowane o profilu budowlanym, zarządzania produkcją bądź pokrewne
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (związane z produkcją lub budownictwem), mile widziana znajomość technologii budownictwa domów o konstrukcji drewnianej
  • Umiejętności organizacji pracy oraz zarządzania zespołem
  • Znajomości pakietu MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel), znajomość MS Dynamics AX będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy:

  • Bezpłatny transport firmowy z Białegostoku i Hajnówki
  • Umowę o pracę w polskiej rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. Karta FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowania do wczasów, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, itp.)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji ze środków firmowych
  • Możliwość wyjazdu na budowy realizowane na rynku skandynawskim

Prezentacja firmy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa o 70-letnim doświadczeniu, specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy