Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • organizacja pracy na terenie budowy
  • nadzór nad podległymi brygadami roboczymi oraz podwykonawcami
  • nadzór nad terminowością wykonywania prac
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • uczestnictwo w naradach
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy zawodowej
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę na terenie Polski oraz na budowach realizowanych poza jej granicami (Niemcy, Holandia)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane lub wykształcenie średnie techniczne

Mile widziane:

  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • umiejętność organizacji pracy własnej i innych pracowników
  • samodzielność
  • zaangażowanie

Prezentacja firmy

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis