Majster Budowy

HR SIGMA

Kraków, małopolskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót.
  • Koordynacja robót wykonywanych przez podwykonawców.
  • Organizacja pracy brygad własnych.
  • Ustalanie kolejności i terminów wykonania robót na podstawie przyjętego harmonogramu.
  • Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom.
  • Prowadzenie dystrybucji dokumentacji.
  • Przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami.
  • Zgłaszanie zapotrzebowania materiałowego, przygotowywanie zamówień.
  • Sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne: budownictwo.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej.
  • Znajomość programu AUTO-CAD, NORMA PRO, MS Office (dodatkowym atutem będzie znajomość MS Project).
  • Samodzielność i skrupulatność, zaangażowanie w obowiązki.
  • Umiejętność zarządzania procesem budowlanym.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Znajomość technologii związanych z realizacją stanu surowego i robót wykończeniowych budynków.

Oferujemy:

  • • Bardzo atrakcyjne stałe wynagrodzenie miesięczne z możliwością dodatkowych premii za wyniki.
  • Praca w rozwijającej się firmie budowlanej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji.
Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści:

Klauzula RODO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA