Opis stanowiska pracy

Krak-Chem Sp. z o.o. działa na rynku budowlanym od 2004r. jako Generalny Wykonawca w branży budownictwa mieszkaniowego. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Majster Budowy

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i przepisy BHP;
  • Dbałość o terminowość i wysoką jakość realizacji pod względem technicznym;
  • Koordynowanie prac na poszczególnych odcinkach robót;
  • Nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych;
  • Wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie zawodowe (technik budowlany) lub wyższe budowlane;
  • Min 5- letnie doświadczenie zawodowe w robotach remontowych starych kamienic;
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz rozwoju osobistego;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: m.in. opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do urlopu.

Prezentacja firmy

Krak-Chem Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca fizyczna