Majster Budowy / prace wykończeniowe

Ready Bathroom sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Ready Bathroom Sp.z o.o. zajmująca się produkcją łazienek modularnych

poszukuje osób na stanowisko:

Majster Budowy/Technik Budowlany

Opis stanowiska:

  • Koordynacja i nadzór wykonania prac podwykonawców co do jakości i terminowości
  • kontrola i odbiór wybranych etapów produkcji łazienek (protokoły jakości i zgodności wykonania z projektem)
  • Prowadzenie prostych prac pomiarowych
  • Sporządzanie raportów ze stanu realizacji procesu produkcji
  • Sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi robotami budowlanymi
  • Przygotowanie raportów oraz współpraca z kierownictwem oddziału

Wymagania:

  • Wykształcenie budowlane/doświadczenie w pracy na budowie/w pracach wykończeniowych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dobre umiejętności pracy w zespole
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Znajomość obsługi programów MS Office

Oferujemy:

  • Oferujemy wynagrodzenie na poziomie adekwatnym do posiadanych umiejętności i wiedzy.
  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym, energicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca od zaraz

Prezentacja firmy

Ready Bathroom to firma zajmująca się produkcją i dostarczaniem łazienek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria