Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/02/2018.

Majster budowy do Niemiec

Niemcy, zagranica

Ruben-Bau Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje majstrów do realizacji kontraktów.

Możliwe zarobki powyżej 12-15 tyś. zł

Miejsce pracy : teren Niemiec

Zadania / zakres wykonywanych prac:

  • Sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem prac budowlanych przez brygady : murarzy, zbrojarzy, cieśli, brukarzy , monterów wod-kan, i innych prac realizowanych na budowie.
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp, ppoż. w miejscu pracy.
  • Bezpośrednia współpraca z niemieckim Kierownikiem
  • Współudział w procesie odbioru prac.
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i sprzętem na budowie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zarobki (wypłacane w euro, regularne płatności),
  • możliwość urlopów co ok. 6-8 tygodni.
  • długoterminową, stabilną i legalną pracę.
  • bezpłatne zakwaterowanie .
  • opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Wymagania:

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego – warunek konieczny
  • min. 3 doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • znajomość procesów budowlanych ,
  • mile widziane wykształcenie wyższe lub średnie techniczne – o specjalności budownictwo,
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód,
  • sumienność, rzetelność w pracy.

Jesteśmy polską firmą budowlaną działającą na rynku Polskim i Niemieckim .
... Początkowo firma specjalizowała się w wykonawstwie robót ogólnobudowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i mieszkaniowego. Nasze doświadczenie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji pozwoliło na rozszerzenie oferowanych usług o roboty specjalistyczne.
W zakres naszej działalności wchodzi:
1. Budownictwo mieszkaniowe:
• Budowa domów od podstaw;
• Docieplenia domów;
• Wykończenia wnętrz;
• Wstawianie okien i drzwi;
• Wykonywanie instalacji elektrycznych, hydraulicznych;
• Wykonywanie prac ciesielskich oraz dekarskich;
2. Budownictwo przemysłowe :
• Wszelkie prace związane z budową obiektów przemysłowych, hal magazynowych, produkcyjnych, hipermarketów i supermarketów , obiektów biurowych.
3. Remonty i odnawiania wszelkiego typu elewacji budynków.
4. Prace ziemne.
5. Prace koparkami.
6. Prace wyburzeniowe i rozbiórkowe.
7. Melioracje.
8. Roboty drogowe.
9. Wykonywanie i naprawa pokryć dachowych.

Biuro rekrutacji czynne od pn. do pt. w godz. 8-16
tel. 576-033-941, 534-188-717, 534-570-013
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inne , Praca Inżynieria