Majster budowy do Niemiec

Ruben-Bau Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Od: Ruben-Bau Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niemcy

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Inżynieria

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje majstrów do realizacji kontraktów.

Możliwe zarobki powyżej 12-15 tyś. zł

Miejsce pracy : teren Niemiec

Zadania / zakres wykonywanych prac:

  • Sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem prac budowlanych przez brygady : murarzy, zbrojarzy, cieśli, brukarzy , monterów wod-kan, i innych prac realizowanych na budowie.
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp, ppoż. w miejscu pracy.
  • Bezpośrednia współpraca z niemieckim Kierownikiem
  • Współudział w procesie odbioru prac.
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i sprzętem na budowie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zarobki (wypłacane w euro, regularne płatności),
  • możliwość urlopów co ok. 6-8 tygodni.
  • długoterminową, stabilną i legalną pracę.
  • bezpłatne zakwaterowanie .
  • opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Wymagania:

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego – warunek konieczny
  • min. 3 doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • znajomość procesów budowlanych ,
  • mile widziane wykształcenie wyższe lub średnie techniczne – o specjalności budownictwo,
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód,
  • sumienność, rzetelność w pracy.