Maintenance mechanics in Sweden - Blue Water Shipping

Barona Human Resource Services Sp. z o.o

Karlshamn, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy wykwalifikowanych oraz doświadczonych Mechaników maszyn ciężkich. Naszym Klientem jest firma Blue Water Shipping, Szwecja, Karlshamn.

Podstawowe obowiązki:

  • Konserwacja dźwigów portowych oraz specjalistycznych maszyn używanych do załadunku i rozładunku w porcie.
  • Diagnozowanie i naprawa usterek w maszynach
  • Utrzymanie maszyn w dobrej kondycji technicznej
  • Prace w warsztacie, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Prawidłowe wypełnianie dziennych i tygodniowych list kontrolnych

Pozostałe zadania:

  • Raportowanie dzienne oraz tygodniowe
  • Kontrola zapasów części mechanicznych części zamiennych
  • Składanie zamówień na części zamienne

Oferujemy:

Szwedzką umowę o pracę na oktes min 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 5-cio letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Komunikatwny j. angielski ( 1 osoba na 3 powinna posługiwać się dobrze j. angielskim)
  • Znajomość obsługi komputera – Word, Excel
  • Dbałość o szczegóły
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
9
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
11 070PLN - 11 489PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy