Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/06/2018.

Maintenance Manager

Zielona Góra, lubuskie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Zielona Góra
NR REF.: 1102013

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta z branży motoryzacyjnej, poszukujemy obecnie doświadczonych Kandydatów zainteresowanych nowymi możliwościami rozwoju, którzy dołączą do struktur firmy na stanowisko Kierownika Utrzymania Ruchu.

Do głównych zadań Kierownika Utrzymania Ruchu należeć będzie kierowanie pracownikami działu utrzymania ruchu oraz magazynu GMK, wyznaczanie i delegowanie strategicznych zadań związanych z modyfikacją, wdrożeniem i uruchomieniem maszyn i urządzeń na liniach produkcyjnych. Kandydat na to stanowisko będzie odpowiedzialny za zapewnienie ciągłości produkcji, utrzymanie pełnej sprawności parku maszynowego (awarie, modernizacje, przeglądy okresowe). Co więcej, Kierownik Utrzymania Ruchu będzie tworzył oraz zarządzał budżetem działu utrzymania ruchu i magazynu GMK oraz poszukiwał i wdrażał nowe rozwiązania techniczne w celu usprawnienia maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych.

Idealny Kandydat to osoba, która posiada wykształcenie min. średnie techniczne, min. 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu działem utrzymania ruchu (preferowania branża automotive). Istotna będzie praktyczna znajomość zagadnień mechaniki, elektryki, pneumatyki, robotyki, automatyki i urządzeń sterowania, uprawnienia elektryczne SEP gr. 1 E i D do kV oraz dobra znajomość środowiska Microsoft Office (znajomość systemu SAP będzie dużym atutem). W związku z międzynarodowym środowiskiem pracy, Klient oczekuje dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem. Ponadto, idealny Kandydat powinien prezentować umiejętność analitycznego myślenia oraz wysoko rozwinięte kompetencje personalne i liderskie.

Nasz Klient, oprócz stabilnego zatrudnienia, oferuje możliwość interesującej, samodzielnej pracy i dalszego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji