Hays Poland

Maintenance leader

Woj. małopolskie
NR REF.: 1137506

Dla Naszego klienta, firmy zlokalizowanej w województwie małopolskim, poszukujemy osoby na stanowisko Lidera Utrzymania Ruchu.

Obowiązki

  • Nadzór nad parkiem maszynowym,
  • Zarządzanie poległym zespołem,
  • Zapewnienie utrzymania ciągłości pracy maszyn,
  • Podejmowanie działań prewencyjnych, zarządzanie ich realizacją.

Wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze utrzymania ruchu,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomosc narzędzi lean,
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • Nastawienie na realizację celów.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy