Maintenance electrician

Hays Poland

Polska Poludniowa, śląskie

Hays Poland

Polska Poludniowa
NR REF.: 1137073

Dla Naszego klienta, firmy z branży automotive zlokalizowanej w okolicacy Żor, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.

Główne zadania:

  • Rozwiązywanie bieżących problemów i usuwanie awarii
  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu
  • Naprawy, konserwancja urządzeń
  • Wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, najlepiej profilowe
  • Ok. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, znajomość zagadnień związanych z mechaniką i pneumatyką
  • Uprawnienia elektryczne SEP
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Pakiet benefitów
  • Umowę o pracę
  • Pakiet socjalny
  • Atrakcyjny system premiowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy