Maintenance and Engineering Manager - Greenfield - Automotive

Michael Page

Zabrze, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie związana z zarządzaniem działem Utrzymania Ruchu i Inżynieringu

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta dla branży Automotive, zajmującego się obróbką metalową szukamy doświadczonego kandydata na stanowisko Maintenance & Engineering Manager-a. Rekrutacja jest związana z inwestycją w nowy zakład produkcyjny na Śląsku

Opis stanowiska

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji,
  • Przygotowanie oraz zarządzanie planem prewencyjnego utrzymania ruchu w oparciu o zasady TPM,
  • Analizowanie przyczyn awarii, tworzenie planów działań mających na celu zapobiegniecie powtórnego wystąpienia awarii,
  • Zapewnienie realizacji wyznaczonych celów rocznych i miesięcznych,
  • Odpowiedzialność za budżet Utrzymania Ruchu i Inżynierii
  • Współodpowiedzialność za realizację celów dotyczących ciągłego doskonalenia procesów produkcyjnych i organizacji,
  • Poprawianie efektywności wyposażenia produkcyjnego w relacji z dostawcami,
  • Nadzór nad dokumentacją dotyczącą Utrzymania Ruchu,
  • Tworzenie layoutu dla nowych maszyn i udział w transferze i nowych uruchomieniach
  • Udział w nowych uruchomieniach oraz modernizacji istniejących urządzeń,
  • Optymalizacja i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań na podległym obszarze.

Profil kandydata

  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie z brażny automotive
  • Doświadczenie w pracy przy obróbce metali,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Praktyczna znajomość systemów automatyki i budowy maszyn,
  • Doświadczenie w kierowaniu złożonym zespołem,
  • Znajomość systemów TPM, Lean,
  • Poparte sukcesami doświadczenie w rozwijaniu pracowników.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do zdobytego doświadczenia
  • Rozwój w strukturach międzynarodowych,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Realny wpływ na rozwój firmy,
  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zabrze
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page